Top 5 Crashes – Red Bull RampageRed Bull Rampage is one of the toughest physical downhill mountain bike events on the planet. We looked into our archives and found the roughest and hardest crashes from past events. Josh Bender, Lance Canfield, Garrett Buehler and Cam McCaul show us how difficult and physical Red Bull Rampage really is.

More infos on http://redbull.com

Best extreme sports video contests now on ‪http://www.ridersmatch.com‬!

JOIN RIDERS MATCH :
Facebook : ‪https://www.facebook.com/riders.match‬
Twitter : ‪https://twitter.com/#!/ridersmatch‬
Google + : ‪https://plus.google.com/106087066887108100503‬

View at DailyMotion

Red Bull Transforming Formula One – RedBull F1 RacingRed Bull Transforming Formula One – RedBull F1 Racing

It’s a new technological world, and even Formula One is getting with the program. Infiniti Red Bull Racing appointed racers Daniel Ricciardo and Sebastian Vettel to explain the updates to the new F1 race car and the new regulations for 2014. Be sure to visit their channel. http://www.youtube.com/user/redbullracing

Red Bull Transforming Formula One – RedBull F1 Racing

View at DailyMotion

Bundesliga’da Taraftarlar Pazartesi Maçlarını Protesto EttiBundesliga yönetimi UEFA Avrupa Liginde mücadele eden takımların bir gün daha fazla dinlenebilmesi için pazartesi maç oynatma kararı aldı. Taraftar bu kararı tepkiyle karşıladı.

Bundesliga’da bu sezon sonuna kadar beş maç pazartesi günü oynanacak. Söz konusu maçlardan ilki ise bu akşam Eintracht Frankfurt ve RB Leipzig takımlarını karşı karşıya getirdi. Ancak durumu, endüstriyel futbol doğrultusunda atılan yeni bir adım ve TV gelirlerinin artırılması için yapılan bir düzenleme olarak gören taraftarlar tepkili.

Eintracht Frankfurt kulübü taraftarlarının çatı grubu Nordwestkurve Frankfurt, RB Leipzig maçında tezahürat ve görsel şov yapmazken “atmosfer boykotunda bulunacaklarını” duyurmuşlardı. Grup, stada girecek seyircilerden de pazartesi maçlarına yönelik tepkilerini, hazırlayacakları pankartlarla göstermelerini istedi. Haber

https://www.haberler.com/bundesliga-da-pazartesi-maclarini-taraftarlar-10582331-haberi/

View at DailyMotion